Vstup do klientské sekce
Přihlásit
Google+ Skype Facebook Twitter

34 let zkušeností

Vývoji a implementaci ekonomických systémů se věnujeme od roku 1989, výrobou daňového softwaru se zabýváme od roku 1993

Jsme lidé

Dlouhodobým cílem našich aktivit je nabízet služby na vysoké úrovni s prvořadou prioritou, zachovat si ve všech polohách lidský přístup.

Jste naší součástí

U vědomí toho, že společnost formuje kolektiv lidí včetně našich zákazníků není naší prioritou výše dosažených zisků, ale spokojenost našeho zákazníka

Prověřená řešení

Naše produkty jsou vybroušeny dlouholetým reálným provozem, veškeré inovace pečlivě zvažujeme a testujeme

TaxOff

Daně pohodlně

výroba - prodej - podpora
Koupit

Wines

Ekonomický systém

výroba - prodej - podpora
Poptat

Daňový kalendář

December 2023
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
  • Splatnost spotřební daně za říjen (mimo spotřební daň z lihu)
11
12
13
14
  • Splatnost zálohy na daň silniční za říjen a listopad, případně i včetně prosince
  • Splatnost zálohy na daň z příjmů za IV. kalendářní čtvrtletí
  • Splatnost zálohy na daň z příjmů za II. kalendářní pololetí
15
16
17
18
19
  • Měsíční odvod úhrnu sražených záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a z funkčních požitků
20
21
22
23
24
  • Podání daňového přiznání a splatnost daně z plynu, pevných paliv a elektřiny za listopad
  • Podání daňového přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za listopad (pokud vznikl nárok)
  • Podání přiznání k dani spotřební za listopad
  • Podání přiznání k dani z přidané hodnoty a splatnost daně za listopad
  • Splatnost spotřební daně za říjen (pouze spotřební daň z lihu)
25
26
27
28
29
30
31

Aktuální termín 12/11/2023

  • Splatnost spotřební daně za říjen (mimo spotřební daň z lihu)

Přihlášení na ePortál ČSSZ

Zveřejněno : 10/31/2023, kategorie : Software TaxOff
Výluka na ePortálu ČSSZ

z technických důvodů bude příjem e-Podání ve čtvrtek 2. 11. 2023 od 17:00 do cca 20:00 hod výrazně omezen. Nebudou doručovány protokoly o zpracování. Z tohoto důvodu doporučujeme elektronická podání odložit až po ukončení akce:
https://www.cssz.cz/web/cz/ke-stazeni
 
+
v souvislosti s plánovanou údržbou systému základních registrů od soboty 4.11.2023 14:00 do neděle 5.11.2023 20:00 nebudou dostupné služby Identity občana a tedy nebude možné využít přihlášení pomocí přihlašovacích prostředků Identity občana na ePortál ČSSZ (např. NIA ID, bankovní identita atd.).

Zdroj: https://www.cssz.cz/

Šťastný Daniel, Martin

metodika a podpora TaxOff

U2Brno - informační a daňové systémy

copyright © 1989 - 2023 | U2Brno s.r.o. | grafika a aplikace DUNA Graphics | © Images FreeDigitalPhotos.net