Vstup do klientské sekce
Přihlásit
Google+ Skype Facebook Twitter

34 let zkušeností

Vývoji a implementaci ekonomických systémů se věnujeme od roku 1989, výrobou daňového softwaru se zabýváme od roku 1993

Jsme lidé

Dlouhodobým cílem našich aktivit je nabízet služby na vysoké úrovni s prvořadou prioritou, zachovat si ve všech polohách lidský přístup.

Jste naší součástí

U vědomí toho, že společnost formuje kolektiv lidí včetně našich zákazníků není naší prioritou výše dosažených zisků, ale spokojenost našeho zákazníka

Prověřená řešení

Naše produkty jsou vybroušeny dlouholetým reálným provozem, veškeré inovace pečlivě zvažujeme a testujeme

TaxOff

Daně pohodlně

výroba - prodej - podpora
Koupit

Wines

Ekonomický systém

výroba - prodej - podpora
Poptat

Mapa


GPS : N 49°12.00415', E 16°36.81768'
Velká mapa

O společnosti


Malá, ale s bohatou praktickou zkušeností v oboru implementace ekonomických systémů a s výrobou softwéru specializovaného na sestavení daňových formulářů.

Dlouhodobým cílem našich aktivit je nabízet našim zákazníkům služby a servis na slušné technické a odborné úrovni s prvořadou prioritou – zachovat si ve všech polohách lidský přístup.

Naše priority

U vědomí toho, že naši společnost vytváří a formuje kolektiv lidí – kmenových zaměstnanců, externích pracovníků, ale především našich zákazníků – není naší prioritou maximální výše dosažených zisků, ale především spokojenost našeho zákazníka.

V současné době uspokojujeme bezmála 500 zákazníků, z nichž více jak dvě třetiny nám zachovávají věrnost již více jak 15let.

Historie

Implementaci ekonomických systémů se věnujeme od roku 1989, kdy jsme tehdy ještě pod společností Agrodat zahájili transformaci ekonomického systému ASŘ ZPOK. V letech 1990 až 1995 jsme už v rámci samostatné výdělečné činnosti pomohli více než 50 převážně zemědělským podnikům či školním statkům s přechodem jejich ekonomiky od centralizovaného zpracování sálových počítačů přímo do podnikových účtáren na personální počítače, individuálně, dle různých požadavků a představ ekonomů. Implementovali jsme vhodné systémy, vyškolili jsme zaměstnance účtáren, systémy dále udržujeme. Služby, které v této oblasti nabízíme, jsou založeny na individuálním přístupu k požadavkům našich klientů.

Výrobou specializovaného daňového softwaru se zabýváme od roku 1993, kdy byl napsán pro interní účely naší společnosti, ale brzy zaujal svou jednoduchostí a efektivitou spřízněnou skupinu daňových poradců, kteří jej připomínkovali a dále propagovali. V roce 1994 jsme zahájili prodej licencí a přinesli na český trh službu, která neměla v té době obdobu. Do roku 1997 náš softwér každoročně certifikovala a doporučovala pro výkon daňového poradce i Komora daňových poradců.


U2Brno s.r.o.


Příkop 843/4, 602 00 Brno

U2Brno - informační a daňové systémy

copyright © 1989 - 2024 | U2Brno s.r.o. | grafika a aplikace DUNA Graphics | © Images FreeDigitalPhotos.net